fbpx
 

Grafik Tasarım

Kıbrıs Dijital > Grafik Tasarım

Tasarım Özen İster

Reklam, matbaa işleri ve dijital pazarlamada en önemli unsurlardan birisi grafik tasarımdır. Grafik tasarım firmaların kalite göstergesi olarak öne çıkmaktadır. İyi firmalar her zaman akıldı kalıcı olan görseller ile hatırlanır. Aynı zamanda kullanılacak platforma göre grafik tasarımın özelliği, ölçüsü ve içeriği özenle seçilmelidir. Web sitenizde ve sosyal medya hesaplarında kullanacağınız görsellerin telif haklarına sahip olduğunuza önem göstermelisiniz.

Logo Tasarımı

Kurum kültürünüzü yansıtacak bir logoya sahip olmak her şeyin başıdır aslında. Tüm reklam ve pazarlama çalışmalarınızda sizi temsil edecek olan görselin özgün, güçlü, vurgulu ve akılda kalıcı olması gerekir. Bu önemli işi grafikerlerimize bırakın.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Saygın firmaların rakiplerin ayrışması ve markalaşması için kurumun ifade edilişini yansıtacak bir kurumsal tasarıma ihtiyacı vardır. Kurumsal kimlik şirket için bir tutarlılık göstergesidir. Bu kapsamda her yerde kullanılabilecek teknik özelliklerde bir logo ya da başka bir deyişle amblem tasarımı ilk adımdır. Daha sonra kartvizit, broşür, zarflar, makbuz, araç giydirme, e-mail imzaları,    antetli kâğıt, katalog, fatura ve şirketinizde kullanılacak tüm gereçler kurumsal kimlik dizaynı kapsamındadır. Şirketiniz bir imzası olarak sizde kimliğinizi tasarlatın.

Menü Tasarımı

Defalarca kullanılacak ve satışa doğrudan etki edecek bir unsur göz ardı edilemez. Rastgele düzenlenemez. İyi bir menü gerçekçi ve üst düzey kaliteli görseller ile mümkündür. Müşteri tercihlerini etkileyen bir menünüz olsun isterseniz Kıbrıs Dijital’e başvurun.

Katalog & Broşür Tasarımı

Basılı reklam materyallerinin şüphesiz en önemli araçları katalog ve broşürlerdir. Bir çok ürünü aynı anda pazarlamamıza olanak sağlar. Fakat bir katalog ya da broşürün satış yaptırabilmesi için diğerlerinden farklı olup dikkat çekmesi gerekir. Yüksek baskı kalitesinde kusursuz bir katalog tasarımını ancak birlikte çalışarak başarabiliriz.

Banner Tasarımı

Sosyal medya hesaplarınızda, web sitenizde ve arama motorlarında yapacağınız reklam çalışmalarında etkileşim ve gösterim sayılarınızı etkileyen en önemli faktör görsellerdir. Resim üzerindeki metin oranından, boyutuna kadar bir çok parametre reklam verimliliğinizi etkiler. Uzman grafikerlerimiz en iyi sonucu alabilmeniz için tüm tecrübelerini sizin için kullanılır.

Bir resim bin kelimeye bedeldir. Görsel Tasarım ihtiyaçlarınız için teklif alın.

tr_TRTurkish
en_GBEnglish elGreek tr_TRTurkish