fbpx
 

Kıbrıs SEO

Kıbrıs Dijital > Blog  > Kıbrıs SEO
kıbrıs seo

Kıbrıs SEO

Kıbrıs SEO çalışmalarınız için firmamız üst düzeyde verim alabileceğiniz hizmetler sunuyor. SEO paketlerimiz kapsamında ihtiyacınıza ve istediğinize uygun olan seçenekler sunuluyor. Pazarlama stratejinizi SEO hizmetleri ile daha da geliştirebilir, web sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz. Kıbrıs SEO yapan firma için müşteri temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

SEO Nedir?

SEO nedir? ; açılım olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen SEO, bir web sitesini Google arama motorunda daha değerli kılar. SEO çalışmalarında hedeflenen nokta Google sonuçlarında daha üst sıralara çıkmaktır.

Kıbrıs SEO hizmetimiz sonucunda nicelik değil nitelik ön plana çıkıyor. Kapsamlı, sürece yayılan SEO yönetimimiz sayesinde daha kalıcı ve etkin sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Web sitenizi iyileştirmek ve SEO ile uyumlu duruma getirmek için detaylı bir plan çıkartılır. Bunun için de sitenin içerikleri ve genel görünümüne yönelik çalışmalar yapılır. Kıbrıs’ta SEOcu için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Kıbrıs SEO Nasıl Yapılır?

Kıbrıs SEO planımız doğrultusunda firmanızla, sektörle, rakiplerinizle ve hedef kitlenizle ilgili her şey detaylı olarak analiz edilir. Web siteniz daha fazla ziyaretçi çeker, daha anlaşılır ve sonuç odaklı hazırlanır.

SEO çalışmaları temelde ikiye ayrılır:

 1. Site içi SEO çalışmaları
 2. Site dışı SEO çalışmaları

Genel olarak süreç şu şekilde işler:

 • SEO çalışması yapılacak olan web site profesyonel ekibimiz tarafından incelenir ve ayrıntılı bir SEO raporu ortaya konur;
 • Birçok kritere göre bu SEO raporu incelenir; site içi ve dışı ne gibi çalışmalar yapılacağı belirlenir;
 • Değişiklik, geliştirme ve düzenleme çalışmaları uygulamaya koyulur;
 • Anahtar kelimeler uygun olarak seçilir;
 • Google arama botlarının dikkatini çekecek hizmetler sağlanır;
 • Hedef kitle belirlenir;
 • Düzenli raporlamalar sunulur; gerekli düzenlemeler ve değerlendirmeler yapılır.

Kıbrıs SEO firması olarak tecrübeli ve bu alanda başarılı çalışmalar ortaya koyan bir ekiple çalışıyoruz. Her web sitesini kendi koşulları içinde detaylı analiz ediyor ve en etkin sonuçları almak üzere planlama yapıp, harekete geçiyoruz.

SEO Site İçi Hizmetler 2020

Kıbrıs SEO çalışmalarının bölümlerinden biri web sitesinin içeriğinde yapılan düzenlemelerdir. Site içi SEO çalışmaları şunları kapsar:

 • Web sitesinin tasarımı ile ilgili SEO çalışmaları
 • Sitenin yazılımı ile ilgili yapılan çalışmalar
 • Mevcut olan site içeriklerinin SEO uyumlu olarak düzenlenmesi
 • Anahtar kelimelerin seçilmesi

Site içi düzenlemeler sonunda web siteniz daha çekici ve SEO kriterlerine uygun olacaktır. Google botlarının içeriklerinizi taraması ve sıralamada yükselme için bu işlemler çok titiz şekilde gerçekleştirilir.

SEO Site Dışı Hizmetler 2020

Kıbrıs SEO hizmetlerimizde web sitenizle ilgili dış kaynaklardan da yararlanılır. Bunlar site dışı SEO çalışmaları olarak isimlendirilir. Site dışı SEO hizmetlerimiz ise şunlardır:

 • Site dışından kaliteli backlink almak
 • Site dışı görsel materyallerden yararlanmak
 • Sosyal medya hesaplarını aktif ve etkili biçimde kullanmak
 • Forumlar ve bloglar üzerinden siteye ziyaretçi çekmeye yönelik çalışmalar yapmak

Dış kaynakları da etkili biçimde değerlendirerek ve kullanarak sitenizin daha iyi tanınmasını sağlıyor ve kalitesini arttırıyoruz.

SEO Hizmeti Ölçümleme

Kıbrıs SEO hizmetimizden nasıl geri dönüş sağladığımızı da gerçekçi ve eş zamanlı olarak ölçüyor, gerekli yerlerde düzenlemeler yapıyoruz.

Projemiz düzenli aralıklarla kontrol ediliyor; sorunlara müdahale ediliyor. Ayrıca trafik artışı, açılış sayfaları, en çok ziyaretçi çeken alanlar, yeni kullanıcı oranları vb. unsurlar değerlendiriliyor. Aylık-yıllık karşılaştırmalar yapıyoruz. Site içinde kullanıcıların davranış analizleri de çıkartılıyor. Bunlara göre optimizasyonlar gerçekleştiriliyor.

Uygun Fiyatlarla SEO Hizmeti!

SEO çalışmalarımız müşterilerimizin en iyi verimi almasına yönelik olarak yapılıyor. Profesyonel ve SEO ile başarılı şekilde uyumlanmış web siteniz sayesinde ziyaretçi sayınızı/satışlarınızı arttırabilirsiniz. İşin sürecine, aldığınız SEO hizmet kapsamına ve paketine göre fiyat teklifi sunuluyor.

WhatsApp chat
tr_TRTurkish
en_GBEnglish tr_TRTurkish