fbpx

kktc dijital pazarlama danismanligi

İnternet’te Yerinizi Alın

Doğru Dijital Pazarlama ile Sanal Alemde Söz Sahibi Olabilirsiniz.

İnsanlar neredeyse pazarlama orada yapılır. İnternet ve Mobil teknolojilerin gelişmesi ile online platformlarda geçirdiğimiz süreler oldukça yükselmiştir. Teknolojinin işlevselleşmesi ile bireyler hemen hemen tüm ihtiyaçlarını akıllı telefonları ile gerçekleştirmeye başlamıştır. Dolayısıyla geleneksel pazarlama yöntemlerinin yerini dijital pazarlama stratejileri almıştır. Bu kavram internet pazarlaması, online pazarlama gibi terimlerle de ifade edilebilmektedir. Dijital Pazarlama çalışmaları yapmak işletmeler için bir gereklilik haline gelmiştir. İşlerini internet ortamına taşıyamayanlar rekabet ortamında kalıcı olamayacaklardır. Fakat yanlış pazarlama stratejileri paranızın boşa gitmesine sebep olabilir. Doğru kurgulanmış bir dijital pazarlama planı ile marka bilinirliğinizi artırıp orta ve uzun vadede gelirlerinizi artırabilirsiniz. Sektörünüz ne olursa olsun sınırlarınızı aşmak, iş alanınızı genişletmek, daha büyük kitlelere hitap etmek ve konfor alanınızdan çıkmak için bir an önce pazarlama etkinliklerinize dijital ortamları dahil edin.

Dijital Pazarlama Neleri Kapsar?

Dijital Pazarlama İnternet Tabanlı Tüm Kanalların Etkili Kullanılması ile Yapılır.

Dijital pazarlamanın temel hedefinde marka bilinirliğinin, prestijin, gelirlerin, organik tıklamaların ve müşteri memnuniyetinin artırılması yer almaktadır. Bu nedenle hedef kitlenizin aktif olarak kullandığı tüm mecralarda dijital pazarlama faaliyetlerini sürdürmek gerekir. Bu kapsamda web sitenizin Google, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alıp organik tıklamalar alabilmeniz için Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO çalışmaları yapılır. PPC yani tıklama başına maliyet yöntemi ile google ads hesap kurulumu ve reklam planlaması gerçekleştirilir. Sektörünüze göre kullanılacak sosyal medya hesapları oluşturulur ve reklam çalışmaları ile desteklenir. Web sitesini ziyaret eden müşterilerin site için hareketleri analiz edilerek dönüşüm için optimizasyon gerçekleştirilir. SEO uyumlu doğru içerikler oluşturularak (İçerik Pazarlaması) hedef kitlenin arayabileceği kelimeler üzerine çalışmalar yapılarak dönüşüm oranı artırılır. Düzenli e-mailing çalışmaları ile müşterilere güncel ürün ve hizmet bilgileri sunulur. Kurulacak canlı destek servisleri ile müşteri etkileşimi artırılır. Müşterilerin karar verme aşamalarında daha görünür olmak için re-marketing modülleri kurulur. Müşteri verileri elde etmek için gereken kurulumlar yapılır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Sosyal Medya Yönetimi

Google Ads Kurulumu & Yönetimi

Re-marketing

Dönüşüm Optimizasyonu

İçerik Pazarlaması

E-Mailing

Online PR

dijital pazarlama kktc

Dijital Pazarlamanın Avantajları

Dijital pazarlama size geleneksel pazarlamanın aksine ölçülebilir sonuçlar verir.

KazanımlarKıbrıs Dijital
Web Siteniz daha Fazla Tıklanır
Marka Bilinirliği Artar
Gelirleriniz Artar
Ölçülebilir
Hedefe Yöneliktir.
Re-marketing Fırsatı Saplar.
Müşteri Bilgileri Edinilebilir
Maliyet Düşüktür

Kıbrıs Dijital yıllara dayanan tecrübesi ve sürekli kendini geliştiren yapısı ile yeni nesil dijital pazarlama yöntemleri ile işinizi ileriye taşır.

kibris dijital pazarlama

Dijital Pazarlama Tercih Değil Gerekliliktir. Şimdi başlayın!

tr_TRTurkish
en_GBEnglish elGreek tr_TRTurkish