fbpx
 

Sıkça Sorulan Sorular

Kıbrıs Dijital > Sıkça Sorulan Sorular

Kıbrıs Dijital Hakkında Merak Ettikleriniz

Kıbrıs Dijital Alanında Uzman Güçlü Kadrosu ile Dijital Dünya ile İlgili bir çok Hizmet Sağlamaktadır.

Kıbrıs Dijital nerede hizmet veriyor?

Kıbrıs Dijital Kuzey Kıbrıs Gazimağusa’da teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet göstermektedir. Kıbrıs Dijital’in hizmet verme konusunda bir sınırı yoktur. Lokasyon’dan bağımsız olarak hizmet alabilirsiniz.

Dijital pazarlama danışmanlığı neleri kapsamaktadır?

Dijital pazarlama danışmanlığı bir firmanın sanal dünya ile tanışmasına öncülük eden logo tasarımı ile başlayıp arama motorlarında üst sıralara çıkmaya varan bir süreçtir. Dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti alan kurumlara sosyal medya yönetimi, içerik pazarlama, seo, re-marketing, google ads yönetimi gibi kapsamlı bir hizmet sunulur.

Dijital pazarlama çalışmaları ne kadar sürer?

Dijital pazarlama sürekli devam eden ve değişen bir süreçtir. Çalışmalar sonunda birinci sıraya çıkan anahtar kelimeniz çalışmalar devam etmezse bir süre sonra aşağı sıralara inebilir. Çünkü arama motorlarının parametreleri sürekli değişiklik göstermektedir.

Web sitesi kaç günde tasarlanır.

Web sitesi tasarım süreçleri isteklerinize ve hazır içeriklerinize göre 10 gün ile 1 ay arasında değişiklik gösterir.

Ofisiniz Nerede?

Kıbrıs Dijital’in ofisi Kuzey Kıbrıs Gazimağusa’da Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsünde yer alan Teknoloji Geliştirme Merkezi içindedir.

Neden Kıbrıs Dijital?

Kıbrıs Dijital sürekli AR-GE projeleri içinde yer alan, kendini geliştirmeye ve güncellemeye özen gösteren bir bakış açısıyla hizmet vermektedir. Bu nedenle verilen hizmetler her zaman son teknolojiler ile gerçekleşir. Mükemmeliyetçi yapısı ile her proje farklı bir motivasyon ile yaklaşır.

Ücretler neye göre belirlenir?

Kıbrıs Dijital ekibi isteklerinizi dinledikten sonra çözüm geliştirir. Projeye ayrılacak zaman doğrultusunda fiyat belirlenir. Bu nedenle her projenin fiyatı farklılık gösterebilir.

tr_TRTurkish
en_GBEnglish elGreek tr_TRTurkish