fbpx
 

Reklam

Kıbrıs Dijital > Reklam

Reklamınız Fark Yaratsın

Herkesin reklamı olan bir yerde bakılan değil görülen olmak istiyorsanız farklı olmalısınız. Yeni nesil tasarımlar kaliteli reklam araçları ile birleştiğinde insanların size odaklanmalarını sağlar. Yapacağınız tüm reklamlar marka bilinirliğinize etki etsede, bu etkiyi pozitif yönde yükseltmek profesyonellerin işi. Kıbrıs Dijital amacınıza en uygun reklam platformunu tespit ederek etkili görsel tasarımlar ile başarıya ulaşmanızda yol gösterir.

kıbrıs totem çeşitleri
Totem

Totemler insanların sık kullandığı noktalarda hizmetlerinizin ve markanızın duyurulması için kullanılır. Totemler seçilirken standartların dışına çıkıp fark yaratmak en önemli unsurdur. Uygulanması mümkün olan yeni nesil totem tasarımları ile rakiplerinizden pozitif ayrılabilirsiniz. Maliyetli olan reklam araçlarını seçerken hassasiyet göstermek elzemdir. Taşırmalı ve solar panelli istediğiniz ölçüde totem tasarımları için teklif alın.

Kıbrıs tabela işleri
Tabela

İlk intiba kusursuz olmalıdır. Reklam tabelası iş yerinizin görünürlüğünü önemli ölçüde etkileyen bir unsurdur. Kıbrıs Dijital ışıklı – ışıksız reklam tabelaları, kabartmalı harfler, yönlendirme tabelaları, germe tabela tasarlama ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Kıbrıs baskı
Baskı

Baskı işlerinde basım ve materyal kalitesi çok önemlidir. Bu tür reklam ihtiyaçlarında baskı ve materyal kalitesi hakkında bilgi isteyiniz. Bayrak, branda, afiş, kırlangıç vb baskı ihtiyaçlarınızda şeffaflık ilkemiz ile size en iyi kaliteyi uygun maliyetlerle sunuyoruz.

kıbrıs promosyon
Promosyon

Promosyon müşteri sadakati oluşturmak için kullanabileceğiniz güzel hediye türlerinden biridir. Promosyon tercih ederken insanların uzun süre kullanabilecekleri ve sizi iyi anımsayacakları ürünler seçmelisiniz. Tabiki seçim yaparken standartların dışına çıkıp farklılaşmak avantaj kazandırır. Sektörünüze en uygun yenilikçi promosyon ürünlerinizi belirlemek için tecrübeli ekibimizden destek alın.

Ücretsiz Bilgi Al

Reklam İhtiyaçlarınıza En İyi Çözümü Birlikte Bulalım.

Teklif Al
kıbrıs reklam

Reklam Çalışma Modeli

Reklam İhtiyaçlarınız Aşağıdaki Süreçler Doğrultusunda Yapılır.

İhtiyacın Belirlenmesi

Müşteri ile birlikte ihtiyaç belirlenir.

Fikir Sunumu

İhtiyaca en uygun çözüm müşteri sunulur.

Teklif

Onaylanan fikir fiyatlandırılır ve teklif sunulur.

Tasarım

Tasarım Yapılır ve Onaya Sunulur.

Teslim

Ürün teslim edilir yada montaj yapılır.

tr_TRTurkish
en_GBEnglish elGreek tr_TRTurkish