fbpx

Tüm İhtiyaçlarınıza Özel

IOS ve Android Tabanlı Sınırları Kaldıran Teknoloji

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle Dünya yeni bir döneme geldi. Müşteri sadakat sisteminizi kurarak bu yeni dünyada yerinizi alın. Kıbrıs Dijital sektörünüze özel geniş bir yelpazede hizmet sunabilmenize olanak sağlarken, müşterileriniz ile zamandan ve mekandan bağımsız olarak etkileşim yakalamanıza olanak sağlar. Mobil Uygulamalar yenilikçi yapıları ile firmanıza prestij kazandırırken sadık müşteriler biriktirmenize yardımcı olur. Uzman yazılımcılar tarafından geliştirilecek mobil uygulamanız tüm IOS ve Android işletim sistemi kullanan cihazlarda çalışarak farklı platformlarda aynı hizmeti sunmanızı destekler.

Awesome Shortcodes
Woo Commerce
Retina Ready
Pixel-Perfect Design
Fully Responsive

Kurumunuzun sınırlarını kaldıracak yeni nesil mobil çözümler için teklif alın.

Kıbrıs Mobil Uygulama

Mobil Uygulamanız ile Hizmet Sınırınızı Genişletin

Akıllı Telefon Kullanım Oranı %80'i Geçti.

Mobil Cihaz kullanım istatistikleri her geçen gün artmaktadır. Bireyler tüm ihtiyaçlarını bir kaç dokunuşla halletmeyi alışkanlık haline getirdi. İşte bu kolay hizmet alma anlayışının tabanında kilit anahtar mobil uygulamalar. Tam bu noktada Kıbrıs Dijital’in hedefi müşteri hizmetlerini lokasyondan, zamandan, ulaşımdan bağımsız şekilde hızlı ve sistematik bir hale getirmektir.

ss
İşletmenizi Mobile Taşıyın!
Bu Rekabet ortamında fark yaratmak için her cihaza uyumlu, çoklu dil destekli, IOS ve Android tabanlı, ihtiyacınıza özel tasarlanmış bir mobil uygulama için şimdi teklif alın.
ss
tr_TRTurkish
en_GBEnglish elGreek tr_TRTurkish