fbpx
 

Hakkımızda

Kıbrıs Dijital > Hakkımızda

Hakkımızda

Kıbrıs Dijital 2020 yılında Gazimağusa’da faaliyete geçmiştir. Girişimciler tarafından hayata geçirilen işletmenin hizmet alanı oldukça geniştir. Teknolojiyi ve dijital dönüşüm süreçlerindeki yenilikleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Kıbrıs Dijital ekibi Kuzey Kıbrıs’ta birçok büyük işletme için projeler geliştirmiştir. Bu takımda web tasarımı, yazılım, bilgi işlem, dijital pazarlama, grafik tasarımı alanlarında uzmanlaşmış kişiler yer almaktadır. Araştırmacılar ve büyük şirketlerde yöneticilik tecrübesine sahip Kıbrıs Dijital ekibi kişisel gelişimlerine oldukça özen göstermektedir.

Kıbrıs Dijital mobil uyumlu web siteleri, mobil uygulama, e-ticaret siteleri , yazılımlar geliştirmekte, domain & hosting hizmeti vermekte, aynı zamanda geliştirdiği sitelerin bakım-onarım çalışmalarını yapmaktadır. Dijital Pazarlama kapsamında şirketlere danışmanlık yapan firma sosyal medya yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google Adwords (Ads) kurulumu, e-mailing ve re-marketing hizmetleri sunmaktadır. Firmaların kurumsal kimlik gelişimleri, logo çalışmaları, grafik tasarım ve reklam ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Aynı zamanda Bilgi Teknolojileri alanında hizmet sağlayan Kıbrıs Dijital, Bilgi İşlem Danışmanlığı, alt yapı kurulum hizmetleri, zafiyet ve sızma testi, teknik destek ve Bulut Bilişim hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca turizm tesisleri için çözümler sağlayan firma otel yönetim sistemleri, ERP uygulamaları ve eğitim hizmetleri sağlamaktadır.

Kıbrıs Dijital şirketlere dijital yolculukta doğru rehberlik yaparak verimliliği ve karlılığı artırmayı hedefler. İçinde bulunduğumuz çağda büyümeyi hedefleyen şirketlerin dijital alt yapılarını geliştirmeleri gerektiği aşikardır. Bu kapsamda dijitalleşemeyen şirketler yok olmaya mahkumdur. Şirketleri geleneksel yöntemleri bırakarak süreçleri dijitalleştirme konusunda doğru yönlendirmek için gereken tüm yeterliliklere sahiptir. Bilgi işlem alt yapıları ile verimliliği, dijital pazarlama ile karlılığı artırmak ve marka bilinirliği oluşturmak için sizde Kıbrıs Dijital ile tanışın.

Web Tasarım 0
Öğretim Yönetim Sistemi 0
Mobil Uygulama 0
Sosyal Medya Yönetimi 0
SEO 0
Grafik Tasarım 0
Reklam 0
BT Hizmetleri 0
Otel Çözümleri 0
Eğitim 0

Vizyon, Misyon ve Değerler

m
Vizyon

Müşteri değil mutlu iş ortakları biriktirirken Dijital Teknolojilerde yeni eğilimleri düzenli olarak takip ederek her zaman gelişmek ve güncel kalmak.

m
Misyon

Yüksek kalitede, hassasiyetle kullanıcı deneyiminin ön planda tutulduğu dönemlik değil süreklilik arz eden bir hizmet sağlamak.

m
Değerler

Veri ve bilgi güvenliğini ön planda tutarak, şeffaflık çerçevesinde tüm süreçlerin açıkça belirtildiği, her projede mükemmeliyetçi bir bakışı açısı

İş Ortaklarımız

Kıbrıs Dijital iş ortaklarıyla birlikte büyüyor.

tr_TRTurkish
en_GBEnglish elGreek tr_TRTurkish