fbpx
 

Sunucu Kurma

Kıbrıs Dijital > Blog  > Sunucu Kurma
sunucu kurma

Sunucu Kurma

Sunucu kurma hizmetimizden yararlanarak, iş veriminizi arttırabilirsiniz. Kurumlarda birçok iş bilgisayarlar üzerinden yapılır. Bu da sunucuların önemini arttırıyor. Para, iş gücü, motivasyon ve zaman kaybını önlemek için kaliteli bir sunucu kurulumu hizmeti almalısınız. Sunucu kurma Kıbrıs için firmamız size güçlü destek sağlıyor!

Sunucu Kurma Nedir?

Sunucu kurma; kurulum öncesi, kurulum esnası ve sonraki işlemler bakımından çeşitli aşamalara ayrılır. Sunucular bir ağ üzerinden başka kullanıcılarla veri, kaynak paylaşmayı sağlayan yazılımlardır.

Sunucular sayesinde kullanıcılar bilgilere, kaynaklara erişim sağlanabilir. E-posta, FTP veya web sitesi gibi servisleri de çalıştırırlar. Bu bilgisayar birimlerine sunucu denir. Sundukları servis neyse onunla bağlantılı biçimde isimlendirilirler; web sitesi sunucusu, veri tabanı sunucusu, posta servisi sunucusu…

Sunucular aynı anda çok sayıda kişiden gelen istekleri karşılarlar. Bu açıdan bakıldığında masaüstü bilgisayarlardan daha işlevseldirler. Sunucu kurulumu ile daha geniş ve büyük bir depolama alanı kullanılır.

Kıbrıs sunucu kurma firmamız bu alanda size en iyisini sağlıyor! Sizin ihtiyaçlarınıza uygun olanı tespit ediyor ve profesyonel hizmet veriyoruz!

Profesyonel Sunucu Kurulum Aşamaları

Sunucu kurma için ekibimiz harekete geçtiğinde bazı aşamalara özen gösterilerek, gerekli olan hiçbir şey atlanmadan hizmet sunulur. Sunucu kurma aşamaları:

 • Kurulum öncesi işlemler; sisteminizin detaylı olarak yapısal-fonksiyonel planı çıkartılır, donanım-network özellikleri tespit edilir, mevcut sunucudaki dataların yedeği alınır, kurulum planı yapılır vb.
 • Kurulum esnasındaki işlemler; sistem disk yapısı istenildiği gibi bölümlenir, işletim sistemi kurulur, network-host adapter sürücüler kurulur, yeni işletim sistemi için parola alınır vb.
 • Kurulum sonrası işlemler; sistemdeki tüm network cihazların, uzak bağlantıların,  clientlerin vb. sunucu ile iletişimi kontrol edilir, eski işletim sisteminizdeki servislerin kurulması ve test edilmesi gerçekleştirilir, eski işletim sisteminizdeki ticari nitelikte ve diğer yazılımlar kurulur, kurulum formu imzalanır vb.

Müşterilerimizden gelen taleplere göre kurulum işlemlerinin kapsamı genişletilebilir. Örneğin DNS server, file server vb. yapılandırma hizmeti sağlanır. Kıbrıs sunucu kurma firmaları arasında öncü konumda bulunan şirketimiz, kapsamlı, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetiyle müşterilerinin memnuniyetini hedefler.

Kapsamlı Sunucu Hizmetlerimizden Üst Düzey Verim Sağlayacaksınız!

Sunucu kurma hizmet kapsamımızda belirttiklerimizin dışında da seçeneklerimiz mevcuttur. Diğer sunucu çözümlerimizden bazıları aşağıda verilmiştir:

 • Firmanızın iş akışı özelliklerine ya da faaliyetlerine göre özel konfigürasyon hizmetleri veriyoruz
 • Belli kişilerin yetki ve sorumlulukları dahilinde sunucuların kullanılmasına yönelik çalışma hizmeti verebiliyoruz
 • VPN kurulumu ve yapılandırma hizmeti veriyoruz
 • Sunucu sanallaştırma hizmeti sağlıyoruz

KKTC sunucu kurma firmamızdan aldığınız destekle işinizin verimini arttırabilirsiniz.

Sunucu Kurma Hizmetinde Ekonomik Avantajlar Sağlayın!

Sunucu kurma fiyatı için öncelikle sisteminizin test edilip, analizinin yapılması gerekiyor. Sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak seçimler ve süreçler belirleniyor. Fiyat teklifinin netleşmesi bu aşamadan sonra gerçekleştiği için standart bir fiyat verilemiyor.

Firmamızın tecrübeli ve işe hakim ekibi ile yüksek kalitede sunucu hizmetlerini ekonomik fiyatlarla alabilmeniz mümkün!

Hangi Sunucu Sistemleri Kuruluyor?

Sunucu kurma hizmet kapsamınızda çeşitlilik fazladır. Müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Bazı server türleri şunlardır:

 • Domain controller
 • Windows server
 • Web server
 • Mail server
 • FTP server
 • File server
 • Database server
 • Diğer

İstediğiniz server türü için bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Neden Biz?

Sunucu kurulumu için müşteri talep ve ihtiyaçlarını detaylı biçimde tespit ediyoruz. Ürün seçiminde danışmanlık hizmetimiz de mevcuttur. Kurulum süreci ön araştırma ve tespitler sonucunda en iyi verim alacağınız biçimde planlanıyor. Uygun fiyat tekliflerimiz ile daha düşük bir maliyetle güçlü sunucu performansı sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle ihtiyaç duyduğunuz anda iletişime geçebilir, satış sonrası hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

tr_TRTurkish
en_GBEnglish elGreek tr_TRTurkish